Jak sjednat nejlepší cestovní pojištění

Cestovní pojištění si dnes můžete uzavřít na mnoha místech. I když se nejedná o starý druh pojištění, nabídku cestovního pojištění má dnes naprostá většina pojišťoven, pojištění lze uzavřít i v cestovní kanceláři nebo v kancelářích obchodních poradců a finančních zástupců. Obliba vzrůstá zvláště u cestovního pojištění online – můžete uzavřít cestovní pojištění v komfortu domova. I tuto možnost nabízejí takřka všechny pojišťovny. Uzavřít si to nejlepší cestovní pojištění není nijak obtížné, problémem je spíše si z pestré nabídky vybrat.

Pojišťovny Vám vyjdou vstříc

Máte-li specifické požadavky na cestovní pojištění, můžete se spolehnout na to, že se Vám pojišťovny budou snažit vyjít vstříc. Různé úpravy limitů, pestrá nabídka připojištění a další služby nejsou ničím nedostupným. Výhodou uzavření cestovního pojištění přímo v pojišťovně je také možnost zeptat se na místě na vše, co Vás o pojištění zajímá.

Cestovní pojištění online

Hledáte nejlepší cestovní pojištění pro Vás a Vaši rodinu nebo na služební cestu a nechcete trávit čas obíháním pojišťoven a získáváním informací na pobočkách? Pak můžete využít nabídku cestovního pojištění online. Nemusíte navštívit pojišťovnu, vše vyřídíte na svém počítači pomocí několika kliknutí myší. Další výhodou cestovního pojištění online je rychlost vyřízení. Zaplatit můžete prostřednictvím internetového bankovnictví a během několika málo minut máte pojištění uzavřeno – bez problémů a starostí.

Získejte k cestovnímu pojištění bonusy

V tvrdém konkurenčním boji se pojišťovny snaží zaujmout zákazníka různými slevami a bonusy. Slevu z pojištění získáte například při uzavření pojištění online, při uzavření rodinného pojištění nebo celoročního pojištění, některé pojišťovny nabízejí například pojištění malých dětí zdarma, nadstandardní asistenční služby nebo zvýšené limity plnění.